PRZEWÓZ ZWIERZĄT

busy do holandii

PRZEWÓZ ZWIERZĄT Z POLSKI DO HOLANDII

Dzięki naszym usługom przewozu zwierząt z Polski do Holandii nie musicie Państwo stać przed dylematem co zrobić ze swoim czworonożnym przyjacielem. Czy oddać komuś z rodziny? Czy może znajomemu? Czy też przekazać do schroniska? Dla osób związanych ze swoimi zwierzętami rozstanie w momencie wyjazdu zagranicznego jest często dużym przeżyciem. Wybierając naszą ofertę nie musicie Państwo rozstawać się ze ze swoim zwierzakiem, gdyż wykonujemy przewozy osób wraz ze zwierzętami. Nadto gdyby zaszła konieczność przewiezienia psa lub kota również podejmiemy się tego zdania. Busy, które posiadamy przystosowane do przewozu zwierząt, a nasz wyedukowany personel wie jak się z nimi obchodzić. 

Przewozimy jedynie zwierzęta towarzyszące domowe – pies, kot, królik, chomik, fretka itp. Nie przewozimy zwierząt egzotycznych. W razie wątpliwości prosimy o kontakt.

UWAGA!!!

W polskim systemie prawa porzucenie zwierzęcia jest karane. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 – art. 35 ust. 1a ustawy o ochronie zwierząt. 
Jeśli Państwo zdecydowaliście o wyjeździe do Holandii nie musicie porzucać zwierząt. Każdego zwierzaka można oddać do schroniska czy też do najbliższego punktu weterynarii.

O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ PRZED WYJAZDEM ZE ZWIERZAKIEM?

IDENTYFIKACJA ZWIERZĄT

Każde zwierzę powinno być oznaczone poprzez wszczepienie chipa lub przez wykonanie czytelnego tatuażu.

SZCZEPIENIE

Przed podróżą zwierze powinno być zaszczepione przeciwko wściekliźnie.

PASZPORT

Na potrzeby przemieszczania zwierząt pomiędzy Polską, a Holandią niezbędny będzie paszport.

PRZEPISY

W trakcie przemieszczania zwierząt pomiędzy krajami UE należy ściśle przestrzegać przepisów zawartych w rozporządzeniu UE nr 576/2013. Więcej informacji na stronie

SANKCJE

Nie spełniając wymagań wynikających z przepisów grozi: zawrócenie, kwarantanna, a w przypadku braku możliwości zawrócenia i kwarantanny możliwa jest eutanazja 😢

KOSZTY

Koszty związane z podjęciem czynności urzędowych wobec zwierząt towarzyszących nie spełniających wymagań ponosi właściciel.

SPRAWDŹ NASZ CENNIK