PRZEWÓZ MIENIA

busy do holandii

KAŻDEGO DNIA SZYBKA PACZKA Z POLSKI DO HOLANDII

Wszystkie przewożone paczki zaraz po  ich załadunku do busa wyjeżdżają w trasę natychmiast. Daje to nam przewagę nad innymi firmami kurierskimi, które jak wiemy zanim wyjadą w trasę z paczką czy przesyłką dostarczają ją na sortownie. Wiemy, doskonale o tym, że zastosowane przez nas rozwiązania sprawiają, że przewożone w naszych busach paczki szybciej trafiają do celu. 

Przed złożeniem zapytania prosimy o z wymiarowanie paczek. Od ich wymiarów zależy cena przewożonego ładunku. Przeprowadzimy Państwu wycenę zanim podejmiemy się transportu.

PRZEWOZY MIENIA WIELKOGABARYTOWEGO

Posiadamy środki transportu przeznaczone do przewozu towarów wielkogabarytowych takich jak motocykl, quad, rower, meble. Wystarczy złożyć zapytanie i umówić termin podróży. Każdy przewożony przez nas towar przed wyjazdem jest odpowiednio zabezpieczony. Wdrożona zasada transportu door to door spowodowała to, że przewożone w busach mienie dociera do wskazanego miejsca bez zbędnej zwłoki i jednocześnie bezpiecznie.

Prosimy o dokładne z wymiarowanie mienia przed zleceniem transportu. Dokładne dane co do gabarytów pozwoli nam skierować busa o odpowiednich wymiarach.

KOMPLEKSOWE PRZEPROWADZKI DO HOLANDII

Organizujemy całościowo przeprowadzki z Polski do Holandii. Posiadamy flotę pojazdów, która doskonale sprawdza się również w tej dziedzinie transportu.  Zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzka to skomplikowana i uciążliwa operacja logistyczna wymagająca doświadczenia oraz odpowiednich środków transportu. Przed przystąpieniem do realizacji zadania dokładnie informujemy naszego klienta jaka będzie ostatecznie cena usługi przeprowadzki. 

Zawsze pomagamy w załadunku przedmiotów wskazanych do przewiezienia. Przed zleceniem  przeprowadzki prosimy o podanie ilości przedmiotów do przewiezienia.

SPRAWDŹ NASZ CENNIK