CENNIK

busy do holandii

PRZEWÓZ OSÓB

360 - 400 zł
  • cena uzależniona od regionu w danym kraju

PRZEWOZY PACZEK

180 zł / 40 €
  • paczki dostarczama w systemie door to door

PRZEPROWADZKI

do ustalenia
  • cena ustalana jest indywidualnie

PRZEWOZY ZWIERZĄT

od 100 €
  • cena ustalana jest indywidualnie

UWAGA!!!
Z KARTĄ STAŁEGO KLIENTA 7 KOLEJNY KURS TO JEDYNE 99 ZŁ/25 €

TANIE PRZEWOZY DO HOLANDII

Czy to możliwe, aby usługi przewozowe były tanie przy zachowaniu wysokich standardów obsługi?

PROMOCJE I RABATY

Dzięki wdrożeniu promocyjnej oferty każdy pasażer, który skorzystał z naszych usług otrzymuje zniżki. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dlatego istnieje możliwość negocjacji ceny. Napisz do nas poprzez formularz, uzupełnij potrzebne dane i poproś o wycenę. Na złożone zapytania odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

OPTYMALIZACJA TRAS

Zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Znamy doskonale trasy po, których podróżujemy. W razie potrzeby (wypadek, remont drogi) potrafimy znaleźć odpowiednią drogę. Dodatkowo podczas jazdy wspieramy się nawigacją satelitarną. Stosując zdobyte doświadczenie i nowinki techniczne jesteśmy w stanie skrócić drogę podróży i przez to obniżyć ceny przejazdu naszym klientom.

NOWOCZESNE BUSY

Z uwagi na to, że na bieżąco wymieniamy zużyte egzemplarze busów na nowe zapewniamy klientom komfort podróży jak i obniżamy zużycie paliwa. Im bardziej  nowoczesny silnik tym mniejsze zapotrzebowanie na paliwo. Poprzez wymianę taboru samochodowego nasze busy do Holandii są zarówno korzystne dla nas jak i dla klienta.