PERSONEL I KIEROWCY

busy do holandii

PERSONEL I KIEROWCY

Do transportu osób w busach na trasach z Holandii do Polski zatrudniamy tylko rutynowanych kierowców. Warunkiem przyjęcia do pracy kierowcy jest posiadanie przez niego co najmniej kilku lat doświadczania w zagranicznych transporcie osobowym. Oprócz tego kierowca musi przedłożyć dokumenty potwierdzające zdobycie doświadczenia. Nadto przed wysłaniem kierowcy w trasę sprawdzamy jego aktualne uprawnienia do kierowania oraz żądamy potwierdzenia stanu zdrowia. Nie dajemy pracy kierowcom, którzy dopiero co ukończyli kurs na prawo jazdy. Nowicjusze u nas nie przewożą pasażerów.
Nasi kierowcy są mili i uprzejmi. Słuchają pasażerów i w razie czego spełniają ich prośby. W przypadku ujawnienie nieprofesjonalnego zachowania kierowców prosimy o natychmiastową informację na ten temat. Postaramy się zareagować odpowiednio, aby wyeliminować niewłaściwe zachowanie.
Z chwilą nawiązania z nami kontaktu telefonicznego lub pisemnego za pośrednictwem formularza od razu zauważysz, że masz do czynienia z profesjonalistami. Dokładamy wszelkich starań, aby obsłużyć klienta w sposób należyty. Zawsze znajdujemy rozwiązania dostosowywane do oczekiwań i potrzeb pasażera. Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z naszych usług przewozowych. 

SPRAWDŹ NASZ CENNIK