PRZEWÓZ ZWIERZĄT Z POLSKI DO HOLANDII


Teraz decydując się na wyjazd do Holandii nie musisz stać przed dylematem co zrobić ze swoim czworonożnym przyjacielem. Czy oddać komuś z rodziny? Czy może znajomemu? Czy też przekazać do schroniska. Dla osób związanych ze swoimi zwierzętami rozstanie w momencie wyjazdu zagranicznego jest często dużym przeżyciem. Jadąc z nami busami do Holandii nie musisz rozstawać się czy oddawać swojego przyjaciela. Po prostu zabierz swoje zwierzę ze sobą do busa i wyjedź razem z nim, gdyż świadczymy usługi również w tym zakresie. Jeśli już wyjechałeś i chcesz, aby twój czworonożny przyjaciel dołączył do Ciebie nie wahaj się zleć nam jego transport. Zabierzemy psa czy też kota do busa i przewieziemy do wskazanego miejsca. 
Busy, które posiadamy przystosowane do przewozu zwierząt, a nasz wyedukowany personel wie jak się z nimi obchodzić. Wystarczy wskazać jakie pokarmy i odżywki możemy podawać, a możesz być pewny, że przejazd przebiegnie bezproblemowo. 
Jeśli zdecydowałeś o wyjeździe do Holandii nie porzucaj zwierząt. Zwierzęta domowe można oddać do schroniska czy też do najbliższego punktu weterynarii lub zabrać ze sobą.

uwaga!

W polskim systemie prawa porzucenie zwierzęcia jest formą znęcania się. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 – art. 35 ust. 1a ustawy o ochronie zwierząt. Zaznaczamy, że decydujemy się na przewozy jedynie zwierząt domowych typu pies czy kot. Zwierząt egzotycznych nie przewozimy.   

REZERWACJA