przewóz paczek z Polski do Holandii

Każdego dnia szybka paczka z Polski do Holandii

Wszystkie przewożone paczki zaraz po  ich załadunku do busa wyjeżdżają w trasę natychmiast. Daje to nam przewagę nad innymi firmami kurierskimi, które jak wiemy zanim wyjadą w trasę z paczką czy przesyłką dostarczają ją na sortownie. Wiemy, doskonale o tym, że zastosowane przez nas rozwiązania sprawiają, że przewożone w naszych busach paczki szybciej trafiają do celu. 

Przed złożeniem zapytania prosimy o z wymiarowanie paczek. Od ich wymiarów zależy cena przewożonego ładunku. Przeprowadzimy Państwu wycenę zanim podejmiemy się transportu.

przewóz mienia z Polski do Holandii

przewozy mienia wielkogabarytowego

Posiadamy środki transportu przeznaczone do przewozu towarów wielkogabarytowych takich jak motocykl, quad, rower, meble. Wystarczy złożyć zapytanie i umówić termin podróży. Każdy przewożony przez nas towar przed wyjazdem jest odpowiednio zabezpieczony. Wdrożona zasada transportu door to door spowodowała to, że przewożone w busach mienie dociera do wskazanego miejsca bez zbędnej zwłoki i jednocześnie bezpiecznie.

Prosimy o dokładne z wymiarowanie mienia przed zleceniem transportu. Dokładne dane co do gabarytów pozwoli nam skierować busa o odpowiednich wymiarach.

przeprowadzki z Polski do Holandii

kompleksowe przeprowadzki do holandii

Organizujemy całościowo przeprowadzki z Polski do Holandii. Posiadamy flotę pojazdów, która doskonale sprawdza się również w tej dziedzinie transportu.  Zdajemy sobie sprawę, że przeprowadzka to skomplikowana i uciążliwa operacja logistyczna wymagająca doświadczenia oraz odpowiednich środków transportu. Przed przystąpieniem do realizacji zadania dokładnie informujemy naszego klienta jaka będzie ostatecznie cena usługi przeprowadzki. 

Zawsze pomagamy w załadunku przedmiotów wskazanych do przewiezienia. Przed zleceniem  przeprowadzki prosimy o podanie ilości przedmiotów do przewiezienia.