JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO PODRÓŻY BUSEM

odpowiednie przygotowanie do przejazdu może zwiększyć komfort i bezpieczeństwo

ubranie

Komfort podróży może wzrosnąć kiedy odpowiednio się ubierzesz. Dobrze sprawdzają się luźne ubrania np dresy i obuwie sportowe.

ROZRYWKA

Czas podczas przejazdu biegnie szybciej kiedy oglądasz film, słuchasz muzyki lub czytasz. Warto więc zaopatrzyć się w tablet, notebook, słuchawki lub książkę.  

lekarstwa i zdrowie

Zaopatrz się w tabletki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe oraz przeciw biegunce.  Przed podróżą i w jej trakcie nie zalecamy spożywać obfitych posiłków lub pić w nadmiarze. 

Pakowanie

Zapakuj najpotrzebniejsze rzeczy. Doskonale sprawdzają się plastikowe walizki. W cenie biletu można zabrać bagaż o łącznej wadze do 60 kg.

dokumenty

Ważne jest, aby nie zapomnieć dowodu osobistego czy paszportu.  Co  prawda  nie ma już granic pomiędzy krajami UE, ale kontrole  policji  często się zdarzają na drodze.

godzina odjazdu

Bądź punktualny i czekaj we wskazanym miejscu na przyjazd kierowcy. Spóźnialscy powodują wydłużenie czasu przejazdu dla wszystkich pasażerów. 

UWAGA!!

Przestrzegamy przed przemycaniem z Holandii w naszym busie narkotyków  - marihuany lub innych środków odurzających. Niestety co jest dozwolone przez prawo w Holandii w zakresie posiadania narkotyków jest zabronione w Polsce. 

Przewóz narkotyków pomiędzy krajami UE to przestępstwo przemytu wewnątrzwspólnotowego.
Czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności - art. 55 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.  

Busy do Holandii

UWAGA!!

W naszych busach podczas podróży całkowicie zakazane jest spożywanie alkoholu. Nietrzeźwych pasażerów nie zabieramy do busa i nie przewozimy. Zdajemy sobie sprawę jak mogą zachowywać się nietrzeźwi pasażerowie i jak bardzo są uciążliwi dla innych podróżnych. Zwracamy również uwagę na to, że przewożąc zbyt dużą ilość alkoholu lub wyrobów tytoniowych możemy zostać ukarani finansowo przez odpowiednie organy finansowe krajów UE.    

cennik