cena przejazdu w jedną stronę

300 zł

dla posiadaczy karty stałego klienta 6 kolejny kurs kosztuje tylko 1 zł

REZERWACJA

koszty przewozu paczek

od 100 zł

cena ustalana jest indywidualnie z każdym klientem i zależy od ilości i rodzaju ładunku 

CZYTAJ WIĘCEJ

koszty przewozu zwierząt domowych

od 100 zł

kwota zależy od gatunku, rasy danego zwierzęcia oraz od długości trasy podróży

CZYTAJ WIĘCEJ

Tanie przewozy do Holandii

Czy to możliwe, aby usługi przewozowe były tanie przy zachowaniu wysokich standardów obsługi? 

PROMOCJE i rabaty

Dzięki wdrożeniu promocyjnej oferty każdy pasażer, który skorzystał z naszych usług otrzymuje zniżki. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dlatego istnieje możliwość negocjacji ceny. Napisz do nas poprzez formularz, uzupełnij potrzebne dane i poproś o wycenę. Na złożone zapytania odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

optymalizacja tras

Zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Znamy doskonale trasy po, których podróżujemy. W razie potrzeby (wypadek, remont drogi) potrafimy znaleźć odpowiednią drogę. Dodatkowo podczas jazdy wspieramy się nawigacją satelitarną. Stosując zdobyte doświadczenie i nowinki techniczne jesteśmy w stanie skrócić drogę podróży i przez to obniżyć ceny przejazdu naszym klientom.

nowoczesne busy

Z uwagi na to, że na bieżąco wymieniamy zużyte egzemplarze busów na nowe zapewniamy klientom komfort podróży jak i obniżamy zużycie paliwa. Im bardziej  nowoczesny silnik tym mniejsze zapotrzebowanie na paliwo. Poprzez wymianę taboru samochodowego nasze busy do Holandii są zarówno korzystne dla nas jak i dla klienta.